در حال بارگذاری...
گلدیبا؛ حسی زیبا
آشنایی با ما

بسمه تعالی

زندگی شهرنشینی و پراسترس امروزی، از دلایل اصلی کم شدن آرامش ما در زندگی و بروز بسیاری از مشکلات و اختلالات رفتاری و اجتماعی است. به اعتقاد صاحب نظران، بهترین محل برای به‌دست آوردن آرامش و بالا بردن سطح کیفی زندگی، کانون گرم «خانواده» است.

تمامی اعضای خانواده در ایجاد و برقراری آرامش سهیم هستند، اما وظیفه اصلی بر عهده بانوی خانواده می‌باشد.

بانوی خانواده در نقش همسر و مادر، بیشترین مسئولیت را در تولید و حفظ آرامش خانواده بر عهده دارد.

برای برقراری آرامش در خانواده، اولین و مهمترین قدم، بالابردن سطح آرامش و ایجاد احساس خوب در وجود بانوی خانواده است.

خانه‌ای آرامش دارد که کمترین تنش و بیشترین هماهنگی بین اعضای آن برقرار باشد. هنگامی که بانوی خانواده، از احساس خوب و آرامش نسبی برخوردار است می‌تواند به نقش مهم خود در برقراری آرامش بپردازد. یکی از مهمترین عناصر در خانه برای ایجاد آرامش در وجود همه اعضای خانواده، مخصوصأ بانوی خانواده، دکوراسیون زیبا و مناسب منزل است.

بانوی خانواده با خرید و چیدمان وسایل در منزل - چه لوازم کاربردی و چه لوازم دکوری - حس خوبی پیدا می‌کند و همین حس خوب را به اعضای خانواده منتقل خواهد کرد، و در نهایت محیطی سرشار از آرامش و محبت را برای اعضای خانواده فراهم می‌کند. خرید وسایل منزل برای بانوی خانواده لذت‌بخش و استفاده و چیدمان آن در منزل باعث دریافت حس خوبِ همراه با آرامش و رضایت‌مندی است.

گاهی خرید یک وسیله‌ی کوچک و کم‌هزینه، می‌تواند تا مدتی حس خوب را به همراه داشته باشد که اگر ادامه پیدا کند، باعث انتقال به دیگران و پایداری این حس در خانه می شود.

مجموعه گلدیبا از سال 1394 با هدف زیبا و دلنشین کردن خانه‌های شما عزیزان و همراهان همیشگی تأسیس شد.

تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا بتوانیم حس خوب و زیبای آرامش را به خانه های شما عزیزان هدیه دهیم. مجموعه گلدیبا متنوع‌ترین وسایل و لوازم مصرفی و دکوری منزل را با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت برای شما عزیزان گردآوری کرده تا با استفاده از این وسایل، محیط خانه شما دلچسب و شادی‌آفرین و از همه مهم‌تر همراه با آرامش باشد.

از خداوند طلب توفیق در جهت خدمت به آرامش مردم را دارم.
محمد شفیق مدیریت مجموعه گلدیبا