در حال بارگذاری...
گلدیبا؛ حسی زیبا
قوانین و مقررات

به کاربران محترم فروشگاه اینترنتی گلدیبا توصیه می شود موارد ذیل را با دقت مطالعه نمایند. بدیهی است موارد ذکر شده قرارداد همکاری بین کاربران و گلدیبا می باشد و استفاده از خدمات گلدیبا به منزله ی پذیرفتن این مفاد می باشد.

قوانین عمومی:

لازم به ذکر است کلیه فعالیت های گلدیبا مانند محتوا،تراکنش ها و کالاهای ارائه شده منطبق با قوانین تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران می باشد. از آن جا که این شرایط ممکن است تغییر کند، مفاد مندرج در قسمت قوانین در لحظه ی دریافت خدمات از گلدیبا حکم اجرایی داشته و ثبت سفارش به منزله ی پذیرفتن این قوانین می باشد.

تعاریف:

  • بازدید کننده: فردی است که بدون ثبت نام و یا بدون ورود به سایت از اطلاعات استفاده می کند.
  • کاربر: به فردی گفته می شود که در سایت گلدیبا ثبت نام کرده است.
  • مشتری: به فردی گفته می شود که به منظور خرید در سایت سفارش ثبت کرده باشد.

کانال های ارتباطی گلدیبا: (رفتن به صفحه تماس با ما)

هیچگونه ارتباطی خارج از این موارد برقرار نخواهد شد.

تعهدات طرفین در استفاده از خدمات گلدیبا:

1-گلدیبا متعهد می شود کلیه مشخصات، گزارش خرید و سایر اطلاعات کاربران را تا حد امکان محرمانه نگه دارد و طبق این تعهد حق واگذاری اطلاعات مشتریان به سایرین را از خود سلب می کند. استفاده از واژه تا حد امکان به دلیل وجود این اطلاعات در بستر اینترنت می باشد

2-مسئولیت محافظت از رمز عبور بر عهده ی خود کاربر می باشد و گلدیبا در این مورد مسئولیتی را بر عهده نمی گیرد.

3-هیچ کس از جانب گلدیبا از شما درخواست رمز عبور و یا رمز کارت بانکی و سایر مسائل شخصی و محرمانه را نخواهد داشت.

4-از آنجا که امکان راستی آزمایی جهت صحت مشخصات برای گلدیبا نمی باشد، مسئولیت مشخصات غلط بر عهده ی خود کاربر است. *مسئولیت استفاده از خدمات بر عهده ی کاربران است. تبصره1: دریافت کننده باید مدارک شناسایی منطبق با اطلاعات کاربری را به مسئول تحویل ارائه دهد. تبصره2: چنانچه تحویل گیرنده ی کالا شخص دیگری باشد باید در هنگام تکمیل فرم ارسال نام شخص تحویل گیرنده را ذکر کنید، در غیر این صورت حق حق عدم تحویل برای مسئول ارسال از طرف سایت گلدیبا محفوظ می باشد و مشتری ملزم به پرداخت کرایه مجدد می باشد.

5-گلدیبا امکان ثبت سفارش به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را در اختیار کاربران قرار داده است.

6-پیگیری سفارشات در ساعات کاری شرکت انجام می گیرد و در اسرع وقت پس از ثبت سفارش پیگیری می شود.

7-زمان ارسال محصول درخواستی بنا به موجود بودن و یا سفارشی بودن متفاوت می باشد و تلاش می شود که در کوتاه ترین زمان ممکن ارسال شود.

8-هزینه ارسال و بسته بندی کالا برعهده ی خریدار می باشد که در زمان صدور فاکتور در آن لحاظ خواهد شد.

9-گلدیبا تمام تلاش و کوشش خود را جهت بسته بندی و ارسال سالم اجناس نجام می دهد. اطلاع رسانی آسیب دیدگی کالا به محض رؤیت از طرف تحویل گیرنده الزامی می باشد.

10-کالاهای ارسالی توسط شرکت های حمل مثل پست و تیپاکس اگر با مشکلی از جهت سلامت کالا رو به رو شوند مسئولیت این مشکل بر عهده ی شرکت های حمل خواهد بود و پیگیری های لازم از طرف گلدیبا جهت کمک به مشتریان عزیز می باشد. در هنگام بسته بندی و ارسال اجناس از طرف گلدیبا با دقت بررسی می شود و سپس ارسال خواهد شد.

11-کلیه ی خساراتی که در صورت استفاده نادرست کالا ایجاد می شود متوجه کاربر می باشد و هیچ گونه مسئولیتی را متوجه گلدیبا نخواهد کرد.

12-در صورتی که قیمت کالا در شرایطی به هر دلیل دپار نوسانات خارج از کنترل گلدیبا شود، گلدیبا می تواند کالای مورد نظر را از سفارش مشتری حذف نماید یا با قیمت جدید به مشتری اطلاع رسانی کند که در صورت رضایت مشتری تحویل ایشان گردد.

13-اگر به هر دلیلی هزینه های ارسال و بسته بندی به آدرس و محل مشتری تغییر کند، قبل از نهایی شدن سفارش به مشتری اعلام می شود.

14-قوه قهریه : تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا می باشد و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، گلدیبا هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

محصولات سایت از نظر گارانتی به دو دسته تقسیم می شوند:

1-محصولاتی که وسیله برقی، الکترونیکی یا مکانیکی بوده که از طرف شرکت تولید کننده یا وارد کننده تحت حمایت گارانتی قرار دارد. در این نوع از محصولات گارانتی ایجاد شده با خرید از گلدیبا معتبر می باشد.

2-محصولات دکوری که از منشأ خاصی مورد گارانتی قرار نمی گیرند، در زمان خرید به صورت فیزیکی به مشتری تحویل داده می شود و در صورت خرید غیر حضوری با دقت زیاد چک شده و بسته بندی می شود.شکستگی یا نقص محصول در حمل پس از اخذ هزینه ی بسته بندی به عهده ی گلدیبا می باشد و هزینه ی ارسال و دریافت به عهده مشتری خواهد بود.

تعویض اجناس:

تعویض اجناس فقط به مدت 2 روز کاری از تاریخ تحویل به مشتری با ارائه ی فاکتور قابل اجرا می باشد. بدیهی است که اجناسی قابل تعویض هستند که مورد استفاده قرار نگرفته باشند و همچنین در آن ها نقصی ایجاد نشده باشد، که تشخیص این امر به عهده ی واحد خدمات مشتریان فروشگاه گلدیبا می باشد.

سیاست حفظ اطلاعات و حریم شخصی کاربران گلدیبا

گلدیبا با رعایت اصول حفاظت از حریم شخصی کاربران و محدودیت های دسترسی لازم این اطمینان را برای کاربران ایجاد می کند که اطلاعات شخصی ایشان نزد گلدیبا به صورت امانت خواهد ماند و فقط در جهت امور اجرایی و تبلیغات از آن استفاده خواهد شد. دوست عزیز شما می توانید اطلاعات شخصی خود را در سایت گلدیبا ویرایش کنید و این امکان فقط از طرف شما امکان پذیر می باشد.